[RolePlay] Ultima Isulá

Cześć! Dzisiaj przychodzę do was z czymś zupełnie nowym na tym forum, a mianowicie: RolePlay.

Co to jest RolePlay?
RolePlay to gra polegająca na wcieleniu się przez użytkownika w dowolną postać i egzystowania nią w wykreowanym przez niego i innych uczestników świecie. W RolePlay można zrobić praktycznie wszystko. Dostajemy zarysowaną fabułę, która rozwija się w miarę podejmowania przez nas decyzji i to my decydujemy o niej, kształtujemy ją - ogranicza nas wyobraźnia i oczywiście - zasady RP.

-=-=-=-=-=-=-
Ultima Isulá
-=-=-=-=-=-=-
Zarys fabuły:
Budzisz się, a pod sobą czujesz ciepły piasek. Otwierasz oczy i rozglądasz się do okoła. Znajdujesz się na plaży, wokół ciebie żadnej żywej duszy. Szum morza zakłóca twoje myśli, a ból głowy nie pozwala ci się na niczym dokładniej skupić. Po chwili zaczynasz przypominać sobie szczegóły. Najpierw te podstawowe - twoje imię czy pochodzenie, potem kolejne, jak np. nazwisko sąsiada albo twoje ostatnie śniadanie. Jednak nie możesz sobie przypomnieć, co ty tu robisz. Otrzepujesz się z piasku i tu zaczyna się twoja przygoda z wyspą...

Pamiętaj! Zacznij swoją przygodę od momentu obudzenia się!

Kilka informacji:
- Wypowiadamy się w trzeciej osobie.
- Nie tworzymy "wykokszonych" postaci.
- W przypadku konfrontacji lub walki z innym bohaterem nie zabijamy go, chyba że on sam wyrazi taką wolę.
- Jeśli twój bohater zostanie zabity/wyrzucony (złamanie zasad gry) zostaje wpisany na Cmentarz, a nową postać możesz stworzyć za pozwoleniem Mastera Gry.
- Dołączyć można w każdej chwili.

Karta Postaci
Kod:
Imię:
Wygląd:
Charakter:
Słabości:
Dodatkowe umiejętności:
Ocena OP:
Krótki opis postaci:

Osoby Przyjęte:
- Anty - Jake Cortyn
- KhaTrickPony - Aatrox
- DevilxShadow - Pennywise
- juratan - Airan
- MrWoobuilder12Darkvein
Kuba12948636 - XaYu
- Miki0417 - Sans
- MinePL12 - Michiru Kaiou
- MinePL12 - Hukaro Yenata
- Ligerpro1 - Artex
-Wolne Miejsce
-Wolne Miejsce
-Wolne Miejsce
-Wolne Miejsce

Cmentarz (*):
- - MrWoobuilder12Darkvein - wciągnęły go ruchome piaski, utopił się bądź padł z wyczerpania - nie wiemy, bo nie dawał oznak życia i puf, zniknął. [WYPISANY]
- MinePl12 - Michiru Kaiou - wrócił do swojego świata.
- Miki0417 - Sans - ostatnio widziany, gdy szukał swoich butów. Widocznie poszedł ich szukać gdzieś na koniec świata lub nawet do zaświatów.
- MinePL12 - Hukaro Yenata [WYPISANY]

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy w tym RP.
Zaczynamy w momencie zgłoszenia się co najmniej 5 osób!

Moje podanie:
Imię: Jake Cortyn
Rasa: Mutant (człowiek posiadający nadprzyrodzone zdolności)
Wygląd: Jake mierzy 180 cm wzrostu, chodzi w szarej marynarce i nosi maskę. Wygląda tak: https://www.tapeciarnia.pl/tapety/normal...olebie.jpg
Charakter: Jake to osoba o wybuchowym charakterze. Jest pewny siebie, inteligentny, przebiegły i bystry. Potrafi o siebie zadbać, jest samotnikiem.
Słabości: Panicznie boi się morza.
Dodatkowe umiejętności: Jake posiada nadprzyrodzone zdolności - potrafi teleportować się na niewielkie odległości.
Ocena OP: 7/10
Krótki opis postaci: Jake urodził się w Anglii, jednak jego rodzice Anglikami nie byli - matka była Polką, a ojciec - Amerykaninem. Nadprzyrodzone zdolności Jake'a zaczęły ujawniać się, kiedy ten skończył 8 lat. Rok później musiał uciekać z domu, przez co wychowała go ulica. Nauczył się wtedy jak o siebie zadbać, ale także stracił zaufanie do ludzi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2018, 13:58:29 PM przez Anty.)

[Obrazek: efa2f165521e.png]

Sygnatura wykonana przez fankę iksde
Odpowiedz
Imię: Aatrox
Rasa: Darkin
Wygląd: https://youtu.be/s8p_brCVNOA
Charakter: Bezlitosny, Określa się jako wróg wszystkiego co istnieje
Słabości: Niewiele osób wie że dawne więzienie Aatroxa - Jego ostrze, jest jego najsłabszym punktem, a zniszczenie go (co jest nad wyraz trudne) zniszczy także jego więźnia
Dodatkowe umiejętności: Podczas pełni sił może zwiększać swój rozmiar, jednak umiejętność wykańcza go dość szybko. Z każdą wygraną zwiększa swoje siły, jest nieśmiertelny, lecz cios krytyczny może sprawić że będzie bezbronny lub nawet uwięzić go w ostrzu ponownie
Ocena OP: Myśle że 9/10
Krótki opis postaci: Aatrox i jego pobratymcy, kiedyś szanowani obrońcy Shurimy przed Pustką, ostatecznie stali się jeszcze większym zagrożeniem dla Runeterry niż sama Pustka i zostali pokonani tylko dzięki przebiegłym czarom śmiertelników. Lecz po latach spędzonych w więzieniu Aatrox był pierwszym, który ponownie wydostał się na wolność, spaczając i przemieniając wszystkich wystarczająco głupich, by spróbować władania magiczną bronią, która zawierała jego esencję. Teraz wędruje po Runeterze z ukradzioną powłoką skrzywioną na brutalne podobieństwo swej poprzedniej postaci i pragnie apokaliptycznej zemsty, której powinien był dokonać już dawno

Kocham Juratke <333
Odpowiedz
@KhaTrickPony: Przyjęty Smile

Odpowiedz
@Odświeżam.
Zapraszam do zapisów, naprawdę fajna zabawa.

Odpowiedz
HejQ"a chłopaki, z którymi brałem udział w tylu RP <3 Fajnie, że na innym forum możemy kontynuować tę świetną zabawę ^^ Akurat teraz wyjechałem, ale podanie złożę. :'x

Imię: Pennywise.
Rasa: Nieokreślona, przybieram postać Klauna.
Wygląd: https://goo.gl/images/PNqDB6
Charakter: Psychiczny, inteligentny, zabójczy.
Słabości: Staje się słabszy, gdy jego ofiara przestaje bać się swojego lęku.
Dodatkowe umiejętności: Duża siła, szybkie bieganie, pazury w łapkach ^.^
Ocena OP: 9,7/10.
Krótki opis postaci: Pradawna kreatura, pochodząca z innego wymiaru, zabijająca dzieci, przyjmująca formę rzeczy, której ofiara boi się najbardziej np. Tańczacego Klauna Pennywise'a. Widzą ją jedynie dzieci. I dorośli, dorośli którzy byli kiedyś dziećmi.   Poluje na ludzi i istoty pojawiające się na tej wyspie. Jest zarazą tej wyspy.
-----
Wreszcie mogę zagrać w RP jako mój kochany, śliczny Pennywise <3.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2018, 14:43:22 PM przez DevilxShadow.)

Odpowiedz
@up przyjęty, tylko nie rób od razu jakichś wielkich ataków Smile

Liczę, że ktoś się jeszcze zgłosi, potrzeba 'dobrych' bohaterów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2018, 17:05:04 PM przez Anty.)

Odpowiedz
mam pytanie, czy mozna uzywac postaci z anime / filmow / artykułów / legend itd?

go kys
Odpowiedz
@up Można, ale można też sobie własną wymyślić.

Odpowiedz
Imię: Airan

Wiek: Nieokreślony, żyje od zawsze, nigdy się nie starzeje.

Rasa: Upadły Anioł

Wygląd: Airan jest aniołem, posiada duże skrzydła oraz anielską zbroję. Jak każdy anioł, jest piękna. Gdy nie może używać swych anielskich mocy, walczy mieczem o imieniu Eskara. Mimo, że na pierwszy rzut oka na jej ciele nie widać żadnych skaz, jej anielskie wnętrze jest bardzo poranione. Pod skórą anioła nie znajdują się bowiem organy wewnętrzne, lecz dobro -  a Airan dopuszczając się haniebnego czynu nieświadomie skazała się na cierpienie. Zdjęcie dodam w załączniku ;3

Charakter: Airan jest przyjacielska, opiekuńcza, wyrozumiała dla każdego. Jako wojowniczka wykształciła w sobie odwagę, wytrwałość i niezłomność.

Słabości: Rany zadane jej wieki temu nadal się goją, przez co prawie nieustannie odczuwa ogromny, osłabiający ją ból.

Dodatkowe umiejętności: Z powodu ciągłego, niewyobrażalnego bólu, tylko po zażyciu odpowiedniego lekarstwa jest w stanie normalnie funkcjonować. Gdy jest w pełni sił, może używać wszystkich anielskich umiejętności. Są to m.in latanie, regeneracja oraz umiejętność porozumiewania się ze wszystkimi żywymi istotami, wliczając w to zwierzęta i rośliny. Jednak bez względu na odczuwany ból, jako Anioł Airan potrafi kontrolować pogodę i wszystkie zjawiska atmosferyczne.

Ocena OP: 9/10, wiem że trochę mnie poniosło xdd No ale żeby nie było tak dobrze to Airen cierpi, więc myślę że jest ok ;3

Krótki opis postaci: Airan kiedyś służyła w legionach aniołów, lecz po zdradzie została pokonana i uznana za Upadłego Anioła. Od tamtego czasu niemalże śmiertelne rany zadane jej przez dawnych przyjaciół boleśnie się goją, nie dając Airan ani chwili wytchnienia. Dziewczyna dąży do tego, by zdobyć lek, który w pełni zagoi jej rany i ukoi wieczne cierpienie. Po służbie w anielskiej armii zostały jej tylko wspomnienia i niezniszczalna zbroja, której nigdy nie może zdjąć.

Załączone pliki

Miniatury

[Obrazek: 695534306f7a.png]
Odpowiedz
Imię: Darkvein
Rasa: Darkin
Wygląd: Cos w stylu polaczenia ducha z czlowiekiem tylko ze z ramion leci taki jakby czarny ogien
Charakter: Psychiczny, moderczy
Słabości: Boi sie światła
Dodatkowe umiejętności: Latanie, posiadanie sił typu robienie kuli mroku (Ta wymyslilem to)
Ocena OP: 8/10
Krótki opis postaci: Szybka postać z innego wymiaru, gdy sie wkurzy niszczy wszystko co jest obok niego, wiecej rzeczy o Darkveinie jest niewiadome

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2018, 21:13:12 PM przez MrWoobuilder12.)

[Obrazek: 200w.webp?cid=3640f6095bedc2823759734b36a5609c]

zajrzyj na moje Q&A!
Tak, wreszcie zmieniłem sygnature xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości